Wystawa „Dowolność wyboru” - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Wystawa „Dowolność wyboru”

06.08.2019 - 29.08.2019
Kategorie: Wystawy

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opoluzap 1 page 001
oraz
Fotoklub Opole
zapraszają
na wystawę

"Dowolność wyboru"

 

Fotoklub Opole działający przy Oddziale Regionalnym PTTK Śląska Opolskiego skupia zarówno fotografów amatorów o różnym stopniu zaawansowania, jak i fotografów profesjonalistów. Dla niektórych z nich fotografia jest pasją uprawianą od święta, dla innych codziennym zawodem, dla artystów - formą wypowiedzi twórczej.


Fotografia krajoznawcza w naszym regionie ma wieloletnie tradycje. Grupa fotografów, działająca w ramach Fotoklubu, kultywuje te tradycje i dokumentuje dorobek kulturowy oraz piękno rodzimej przyrody, ale dba też  o wysoki poziom techniczny i artystyczny wykonanych prac.


Prace członków Klubu prezentowane są m.in. w czasie Opolskiego Festiwalu Fotografii organizowanego przez Fundację 2.8.

Już od trzech lat w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbywają się comiesięczne spotkania klubowe. Raz w roku w Galerii WuBePe organizowana jest też wystawa prezentująca dorobek członków Klubu. Tegoroczna wystawa zatytułowana „Dowolność wyboru” jest autorskim wyborem dokonanym przez artystów zrzeszonych w Fotoklubie Opole.

 

dowolnosc wyboru 1 page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 lat w UE d

Udostępnij