Wystawa Fryderyk Kremser ‒ fotograf „ze złożonymi skrzydłami” - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

zapraszamy do naszych wypożyczalni - głównej oraz oddziałów.

W wypożyczalniach zostały utworzone oddzielnie strefy zwrotu księgozbioru i wypożyczeń.

Na terenie biblioteki trzeba przebywać w maseczkach ochronnych. Czytelnicy mają zapewniony dostęp do płynów dezynfekcyjnych.


Wyszukaj wydarzenie

Wystawa Fryderyk Kremser ‒ fotograf „ze złożonymi skrzydłami”

18.05.2020 - 30.06.2020
Kategorie: Wystawy

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu

zaprasza na wystawę

Fryderyk Kremser ‒ fotograf „ze złożonymi skrzydłami”

18 maja - 30 czerwca

Galeria WuBePe
ul. Piastowska 20


Na wystawę składają się kolekcje fotografii Fryderyka Kremsera będące w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu: „Festiwale opolskie”, „Góra św. Anny” oraz „Dotknąć spojrzeniem – fotografia artystyczna”.

Uzupełnieniem ekspozycji jest wystawa „Potop”, będąca autorskim przetworzeniem zdjęć Fryderyka Kremsera, dokonanym przez jego syna Waldemara.

W trakcie wystawy zostanie zrealizowany film z udziałem Joachima Sosnowskiego (ucznia i współpracownika Fryderyka Kremsera), który następnie będzie prezentowany na naszej stronie do końca trwania ekspozycji.

Galeria WuBePe jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

 

plakat Kremser facebook 01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij