Ważne informacje - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania będą nieczynne. ...


Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania będą nieczynne.

Tym samym wszystkie imprezy (spotkania, koncerty, szkolenia, konwersacje i in.) zaplanowane przez WBP zostają odwołane.

Terminy zwrotów wypożyczeń nieprzeterminowanych zostaną przesunięte. W przypadku zbiorów już przetrzymanych prosimy o kontakt telefoniczny z biblioteką (9.00-15.00).

Za niedogodności przepraszamy, o każdej kolejnej zmianie będziemy informować na naszej stronie internetowej i na portalach społecznościowych.

Zachęcamy jednocześnie do korzystania z bazy e-książek Legimi, IBUK i EBSCO.
Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska oraz numeru karty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij