„KURIER WBP” DLA BIBLIOTEK PUBLICZNYCH - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od 7 do 29 listopada włącznie będą NIECZYNNE. ...


Wojewódzka Biblioteka Publiczna wydaje od 2007 roku elektroniczny newsletter „Kurier WBP w Opolu”, skierowany do bibliotek publicznych województwa opolskiego.
W „Kurierze” zamieszczane są wszelkie ważne informacje. Powiadamiamy o spotkaniach autorskich, jakie odbywają się w województwie, przypominamy o szkoleniach, informujemy o wystawach, wydawnictwach, materiałach metodycznych. Chcemy również polecać ciekawe strony internetowe, artykuły, pomoce metodyczne, nowe propozycje dla bibliotek. Wszystkie zainteresowane otrzymywaniem Kuriera biblioteki prosimy o podawanie adresów mailowych. Prosimy również o adresy mailowe bibliotek filialnych. Kurier, w formie elektronicznego listu, będzie wysłany na podstawie utworzonej listy mailingowej.

Udostępnij