Rozstrzygnięto konkurs pt. „Najbardziej aktywny czytelnik 2019 roku” - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu podczas posiedzenia jury 25 maja 2020 r. wyłoniła najaktywniejszych czytelników w powicie opolskim ziemskim biorących udział w konkursie pt. „Najbardziej aktywny czytelnik 2019 r.”. 

W konkursie wzięły udział biblioteki publiczne z 9 gmin w powiecie opolskim ziemskim, które wytypowały łącznie 20 najaktywniejszych czytelników w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria - dzieci – 5 najaktywniejszych czytelników
II kategoria – młodzież – 6 najaktywniejszych czytelników
III kategoria – dorośli – 9 najaktywniejszych czytelników

 

W I kategorii wiekowej: dzieci zwycięzcą został czytelnik MiGBP w Ozimku (160 wypożyczeń), w II kategorii wiekowej: młodzież czytelnik GBP w Tarnowie Opolskim (125 wypożyczeń), w III kategorii wiekowej: dorośli czytelnik MiGBP w Ozimku (457 wypożyczeń).

Dyplomy oraz nagrody najaktywniejszym czytelnikom powiatowym jak i gminnym zostaną przygotowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu i przekazane do końca grudnia 2020 r. bibliotekom publicznym biorącym udział w konkursie.


Fot. Jury w składzie: przewodnicząca – Jolanta Zakrawacz, członkowie – Ewa Dorosz i Kamilla Wójt (pracownicy Działu Instrukcyjno-Metodycznego WBP w Opolu).

 

Udostępnij