Zdjęcia ze spotkania z Pawłem Marciochą, w ramach Dni Uzbekistanu (16.11.2021) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

16 listopada udbyło się u nas spotkanie w ramach Dni Uzbekistanu na Opolszczyźnie. Naszym gościem był podróżnik Paweł Maciocha, prowadzący profil na Facebooku, Instagramie i Youtube o nazwie @GdziesTyBył

Podczas spotkania opowiadał nam o swojej miesięcznej podróży po Uzbekistanie, a opowieści towarzyszył pokaz zdjęć oraz wystawa "Migawki z Uzbekistanu. Współczesne podróże po Jedwabnym szlaku".

Transmisję ze spotkania można obejrzeć tutaj: Link

Dni Uzbekistanu na Opolszczyźnie, organizowane przez Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Opolu, objęte są patronatem Ambasady Republiki Uzbekistanu w Warszawie i współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Udostępnij