LEGIMI - zapraszamy do wypożyczalni e-booków - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


Wyszukaj wydarzenie

LEGIMI - zapraszamy do wypożyczalni e-booków

Kategorie: Inne

Szanowni Czytelnicy,

zachęcamy do korzystania z bazy e-książek Legimi.
Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska oraz numeru karty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kody będziemy przekazywać również tym czytelnikom, którzy w czasie ograniczonego dostępu do biblioteki zdalnie zapiszą się do biblioteki korzystając z zakładki w katalogu SOWA.

Telefon do wypożyczalni: 77 40 66 435 (10.00-15.00)

Od czterech miesięcy oferujemy dostęp do bazy Legimi, która jest największą bazą e-booków oferującą kilkadziesiąt tysięcy e-książek, w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów. Legimi zapewnia bogatą ofertę, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających czytelników najnowsze i najpoczytniejsze bestsellery (od kryminałów poprzez fantastykę aż do sensacji), literaturę faktu, reportaże, biografie, powieści dla dzieci i młodzieży. Oferta biblioteki umożliwia odtwarzanie e-książek na dwóch urządzeniach.

Udostępnij