4 XI - Michał Nogaś - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od 7 do 29 listopada włącznie będą NIECZYNNE. ...


Wyszukaj wydarzenie

4 XI - Michał Nogaś

Kategorie: Spotkania Autorskie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu

zaprasza na

spotkanie z Michałem Nogasiem
i promocję książki „Z niejednej półki”

4 listopada
godz. 17.00

prowadzenie: Agnieszka Zientarska

(projekt „Ogrody literatury”)

Spotkanie online na Facebooku WBP: https://www.facebook.com/wbpopole/

MICHAŁ NOGAŚ (ur. 1978) – dziennikarz, krytyk literacki, znawca literatury.

Redaktor Gazety Wyborczej oraz Książek. Magazynu do czytania, twórca Radia Książki. Wieloletni dziennikarz Radiowej Trójki, współtwórca Radiowego Domu Kultury. Obecnie związany z Radiem Nowy Świat, gdzie prowadzi programy Nowy Rozdział oraz Czytał: Michał Nogaś.

Od wielu lat rozmawia z pisarkami i pisarzami, pyta o inspiracje i źródła, z których czerpią, zachęca do rozmów o polityce i współczesności. Teraz postanowił część tego dorobku zamknąć w okładkach. „Z niejednej półki” to zbiór wywiadów z najważniejszymi autorami z całego świata oraz reportaż z pewnego śledztwa.

 

NOGAS
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

Udostępnij