3 XI - Anna Dziewit-Meller - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od 7 do 29 listopada włącznie będą NIECZYNNE. ...


Wyszukaj wydarzenie

3 XI - Anna Dziewit-Meller

Kategorie: Spotkania Autorskie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu

zaprasza na

spotkanie z Anną Dziewit-Meller
i promocję książki „Od jednego Lucypera”

3 listopada
godz. 17.00

prowadzenie: Wojtek Szot

(projekt „Ogrody literatury”)

Spotkanie online na Facebooku WBP: https://www.facebook.com/wbpopole/

ANNA DZIEWIT-MELLER (ur. 1981) – pisarka, dziennikarka, felietonistka. Autorka m.in. powieści Disko i Góra Tajget, wywiadów Głośniej! Rozmowy z pisarkami (z Agnieszką Drotkiewicz) czy zbioru reportaży Gaumardżos! Opowieści z Gruzji (z Marcinem Mellerem). Od 2016 r. prowadzi autorski kanał internetowy bukbuk.pl, poświęcony literaturze.

W WBP będzie promować najnowszą książkę, Od jednego Lucypera, która śledząc historię górniczej rodziny opowiada o mrocznych latach czterdziestych ubiegłego wieku, klasowej emancypacji i problemach, które dotykają nas dziś, a także o udziale kobiet w małej i wielkiej historii.

 DZIEWIT MELLER zielona
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

Udostępnij