Spotkanie z Magdaleną Majcher - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie z Magdaleną Majcher

Magdalena Majcher – jedna z najbardziej poczytnych autorek tzw. literatury kobiecej.                           

Z wykształcenia anglistka, karierę rozpoczęła od pracy copywritera i recenzentki na blogu. Jej literacki dorobek obejmuje kilkadziesiąt pozycji, z których niektóre to: Jeden wieczór w Paradise, Stan nie! Błogosławiony, Matka mojej córki, Dzień, w którym Cię poznałam, Port nad zatoką. Ogromną popularnością cieszą się także cykle: Wszystkie pory uczuć, Saga Nadmorska, Osiedle Pogodne. W 2021 r. ukazała się powieść Mocna więź. Autorka do Opola przyjedzie promować najnowszą powieść Obca kobieta, której akcja rozgrywa się w Opolu.

11 października 2021, godz. 17:00

Ogród WBP, ul. Piastowska 20

 

Spotkanie odbędzie się w ramach piątej edycji "Zaczytanego Opolskiego" - akcji promującej czytelnictwo, zainicjowanej i finansowanej przez Urząd Marszałkowski w Opolu, a realizowanej przez WBP w Opolu, z udziałem bibliotek całego regionu.

 

Udostępnij