Warsztaty dla dzieci z Piotrem Sochą - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Warsztaty dla dzieci z Piotrem Sochą

Warsztaty plastyczne dla dzieci
z Piotrem Sochą.

Piotr Socha - grafik, ilustrator, kucharz amator
Przez wiele lat współpracował jako ilustrator z redakcjami Gazety Wyborczej, Dużego Formatu, Wysokich Obcasów, Polityki, Newsweeka, Przekroju, Playboya, Harward Business Review, Machiny i wielu innych.
Od 2013 roku współpracuje jako ilustrator z Wydawnictwem Dwie Siostry, dla którego zaprojektował trzy książki dla dzieci - "Pszczoły" ( wydanej w 2015 roku, tłumaczonej na 32 języki) i "Drzewa" (wydanej w 2018 roku, tłumaczonej na 28 języków). Autorem tekstu do obu książek jest Dr.Wojciech Grajkowski. Książka "Pszczoły" była wielokrotnie nagradzana w Polsce i poza jej granicami.
Najnowszą książkę "Brud. Cuchnąca historia higieny" (2021), stworzył wspólnie z Moniką Utnik-Strugałą, która napisała do niej tekst.
W czasie wolnym uprawia nordic-walking, czyta książki historyczne, myśli o podróżach.

Uwaga: warsztaty zamknięte.

 

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Powód do spotkań", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

mkidn1

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

 

Udostępnij