Zdjęcia z wizyty bibliotekarzy z WBP w Székesfehérvar na Węgrzech (2-6.07.2012) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniach 2-6.07.2012 r. delegacja pracowników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu, w składzie: Tadeusz Chrobak (dyrektor WBP), Małgorzata Bartoszewska (pracownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego), Zdzisława Bernaś-Kośny (pracownik Działu Gromadzenia, Opracowania i Katalogów), Tadeusz Zarwański (kierowca), przebywała w Székesfehérvar na zaproszenie Biblioteki Komitatu im. Vörösmarty Mihálya. Opolska delegacja zwiedziła m.in. w Székesfehérvar – Wojewódzką Bibliotekę, Muzeum Diecezjalne, Pałac Bornego, Muzeum Zabawek; w Budapeszcie – Bibliotekę Narodową, Stare Miasto, Muzeum Sztuk Pięknych; w Siófok (największe turystyczne miasto węgierskie na południowym brzegu Balatonu), Miejską Bibliotekę im. Imre Kalmana, Muzeum Imre Kalmana. Jednym z punktów pobytu delegacji na Węgrzech był rejs statkiem po Balatonie. 

Udostępnij