Zdjęcia z wizyty bibliotekarzy z Kladna (Czechy) w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu (17-19.05.2012) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Na zaproszenie Wojewódzkiej Bibloteki Publicznej w dniach 17-19 maja 2012 r., w Opolu przebywała delegacja bibliotekarzy ze Środkowoczeskiej Biblioteki Naukowej w Kladne (Czechy). W skład delegaci wchodzili: PhDr Vladimira Svorcova (kierownik Oddziału Zbiorów), PhDr Ivana Feldmanova (kierownik Oddziału Udostępniania) i mgr Lenka Simkova (naczelny redaktor czasopisma Ctenar).

Członkowie delegacji zwiedzali m.in. biblioteki Opola oraz województa opolskiego, uczestniczyli w otwarciu wystawy „Razem/przeciwko sobie? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce”. Podpisana została Umowa wykonawcza o wzajemnej współpracy na lata 2012-2013.

Udostępnij