Relacja z wizyty bibliotekarzy z WBP w Środkowoczeskiej Bibliotece Naukowej w Kladnie (9-12.05.2017) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od 9 do 12 maja 2017 r. w Środkowoczeskiej Bibliotece Naukowej w Kladnie przebywała delegacja bibliotekarzy z Opola: Hanna Jamry, kierownik Działu Informacji, Bibliografii i Promocji, Anna Maciuk, pracownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, Agata Bartosiewicz, pracownik Biblioteki Obcojęzycznej oraz Tadeusz Zarwański, kierowca.
Opolscy bibliotekarze zwiedzali biblioteki okręgu środkowoczeskiego: wojewódzką w Kladnie, miejskie - w Pradze, miejscowości uzdrowiskowej Podebrady i niewielkim miasteczku Pečky. Gospodarze przygotowali również atrakcyjny program kulturalny, m.in. opolscy bibliotekarze uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Książki w Pradze, zwiedzali Stare Miasto i Hradczany.

Udostępnij