Relacja z wizyty bibliotekarzy ze Środkowoczeskiej Biblioteki Naukowej w Kladnie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu (4-6.04.2018) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

W dniach 4-6 kwietnia 2018 r. gościliśmy delegację bibliotekarzy ze Środkowoczeskiej Biblioteki Naukowej w Kladnie. 5 kwietnia w Galerii WuBePe odbył się wernisaż wystawy „Via Hrabal” (org. Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Opolskiego, Stowarzyszenie SERPENS Środkowoczeska Biblioteka Naukowa w Kladnie).