Relacja z wizyty pracowników Biblioteki Komitatu im. Vörösmarty Mihálya w Székesfehérvar na Węgrzech w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu (31.03-04.04.2019) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniach 31 marca - 4 kwietnia 2019 r. z wizytą w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu gościli bibliotekarze z Biblioteki Komitatu im. Vörösmarty Mihálya w Székesfehérvar na Węgrzech. W skład delegacji weszli: Buriánné Tarró Edit Erzsébet - dyrektor, Ferenczi Edina Krisztina- bibliotekarka z oddziału dla dzieci, Szalai Tamás - operator biblioteki i Andrzej Straszewski - tłumacz.

Goście zwiedzili Wojewódzką Bibliotekę Publiczną, jej agendy oraz oddziały, muzea i zabytki Opola oraz Rogowa Opolskiego, a także placówki biblioteczne w Brzegu i Gogolinie.

 

Udostępnij