Relacja z wizyty bibliotekarzy z WBP w Środkowoczeskiej Bibliotece Naukowej w Kladnie (22-24.10.2019) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od 22 do 24 października 2019 r. w Środkowoczeskiej Bibliotece Naukowej w Kladnie przebywała delegacja bibliotekarzy z Opola: Violetta Łabędzka, kierownik Działu Udostępniania, Mirosława Wąsowicz, pracownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, Beata Stępniak, pracownik Działu Informacji, Bibliografii i Promocji oraz Tadeusz Zarwański, kierowca.
Opolscy bibliotekarze zwiedzali lokalne biblioteki: Wojewódzką oraz Miejską w Kladnie, a także Bibliotekę Narodową i Bibliotekę Miejską w Pradze. Gospodarze przygotowali również atrakcyjny program kulturalny, m.in. opolscy bibliotekarze uczestniczyli w koncercie jazzowym i wernisażu wystawy fotograficznej organizowanych przez Środkowoczeską Bibliotekę Naukową w Kladnie, mieli okazję zwiedzić muzeum w pobliskich Lidicach oraz wziąć udział w Niewidzialnej Wystawie w Pradze i przespacerować się Mostem Karola.

Udostępnij