Relacja z wizyty bibliotekarzy z WBP w Bibliotece Naukowej w Ołomuńcu ( 3-5.09.2019) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od 3 do 5 września 2019 r. w Bibliotece Naukowej w Ołomuńcu przebywała delegacja bibliotekarzy z Opola: Mirosława Koćwin, kierownik Oddziału Zbiorów Specjalnych i Zabytkowych, Barbara Giedrojć, pracownik Oddziału Zbiorów Specjalnych i Zabytkowych, Rafał Kurdziel, kierownik Działu Wspomagania Procesów Bibliotecznych, Damian Drzazga, pracownik Działu Wspomagania Procesów Bibliotecznych oraz Robert Dudek, kierowca.

Opolscy bibliotekarze wzięli udział w uroczystym otwarciu, wspólnie przygotowanej wystawy „Legenda Piłsudski”, zwiedzili nowy, nowoczesny budynek ołomunieckiej biblioteki, zapoznali się z działalnością pracowni digitalizacji, zwiedzili Muzeum Komeńskiego w Przerovwe, Pevnost poznání w Ołomuńcu oraz wystawę wystawę „Pozdravy ze starých časů” w Muzeum Regionalnym.

Udostępnij