Napisali lub powiedzieli o nas - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


 


TVP3 OPOLE

Pod koniec października w plenerach Zespołu zamkowo-parkowego Rogów Opolski miały miejsce wydarzenia wzięte wprost z epoki pięknych strojów, wielkich balów, wykwintnych dam i szarmanckich mężczyzn.

Relację z przebiegu rekonstrukcji urodzin Królowej można było zobaczyć w "Kurierze Opolskim".

 rekonstruktorzy 1

 

Kurier Opolski - wydanie główne z 27 października 2019 r. (od 17 minuty)


RADIO OPOLE

W audycji "Obieżyświat" wyemitowanej 5. października 2019r. w Radio Opole o urokach i tajemnicach Zamku w Rogowie Opolskim barwnie opowiadał Tadeusz Stodulski.

Tadeusz w Obiezyswiat Radio Opole

Posłuchaj audycji.

 


TVP3 OPOLE

kadr z audycji

W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w Zespole zamkowo-parkowym w Rogowie Opolskim gościł program telewizyjny  "O!polskie na żywo" emitowany w TVP3 Opole. 

Zapraszamy do obejrzenia: O!polskie na żywo z Zamku w Rogowie Opolskim.


 

secundum middle

 Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej secundum.pl został opublikowany reportaż z wycieczki wokół naszego Zamku autorstwa Pana Piotra Komandera.