2013 - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania będą nieczynne. ...


 

 

1."Rozwój Pracowni Digitalizacji WBP w Opolu" Wieloletni Program Kultura+ Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Priorytet Digitalizacja realizowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny

digitalizacja

 


2. "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" Program finansowany ze środków Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

"Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej".

czytelnictwo

 


3. "Dyskusyjne Kluby Książki" Zadanie "Dyskusyjne Kluby Książki" jest finansowane ze środków Instytutu Książki.

 
dkk 

"Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki".


4. "Pozyskam - Zrealizuję - Rozliczę. Zarządzanie projektem kulturalnym" Zadanie dofinansowane ze środków Instytutu Książki w ramach programu dotacyjnego "Szkolenia dla bibliotekarzy 2013".

logo ik m

 "Dofinansowano ze środków Instytutu Książki".

Udostępnij