2017 - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

1. „Dyskusyjne Kluby Książki 2017” Zadanie „Dyskusyjne Kluby Książki w woj. opolskim” jest finansowane ze środków Instytutu Książki.

dkk

„Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki”.


 2. „Językowo-kulturowy przekładaniec” Zadanie realizowane przez Instytut Książki w ramach programu dotacyjnego „Partnerstwo dla książki”.

bn ik

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”


 3. „Biblioteka. Sprawdzona mark@” Zadanie realizowane przez Instytut Książki w ramach programu dotacyjnego „Partnerstwo dla książki”.

bn ik

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”


 4. „Modernizacja systemu bibliotecznego oraz zakup sprzętu i oprogramowania komputerowego dla WBP w Opolu - I etap” Rozwój infrastruktury kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Priorytet Infrastuktura kultury realizowany przez Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej

logo mkidn

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”


 5. „Słowo – obraz – dźwięk” Program realizowany przez Narodowe Centrum Kultury.

logo nck

logo mkidn

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna”


6. „Historie z kresowego albumu pamięci” Zadanie realizowane przez Instytut Książki w ramach programu dotacyjnego „Promocja czytelnictwa”.

bn ik 

 „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Promocja czytelnictwa”


 7. „Zadanie w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” Program finansowany ze środków Biblioteki Narodowej.

czytelnictwo

logo mkidn

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.


8. Zadanie „Konserwacja zabytkowego zbioru Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu oraz renowacja murów zewnętrznych Zamku w Zespole Zamkowo-Parkowym w Rogowie Opolskim wraz z odprowadzeniem wód deszczowych” realizowane jest przy dofinansowaniu z Programu Promesa MKiDN 2017 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

logo mkidn

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”

Udostępnij