IBUK - zapraszamy do internetowej wypożyczalni online - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania będą nieczynne. ...


Wyszukaj wydarzenie

IBUK - zapraszamy do internetowej wypożyczalni online

Kategorie: Inne

Szanowni Czytelnicy,

zachęcamy do korzystania z bazy e-książek IBUK Libra..
Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska oraz numeru karty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon do wypożyczalni: 77 40 66 435 (9.00-15.00)

Księgozbiór wirtualnej czytelni IBUK liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Platforma internetowa libra.ibuk.pl oferuje przede wszystkim publikacje Wydawnictwa PWN oraz Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, choć także i innych oficyn wydawniczych. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, w tym z medycyny, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych.

 

Udostępnij