19 IX - "Dzień z historią" - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


Wyszukaj wydarzenie

19 IX - "Dzień z historią"

Kategorie: Inne, Spotkania

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu
Opolski Klub Fantastyki "Fenix"
i
Grupa Rekonstrukcji Historycznych Wiwern

zapraszają na

"Dzień z historią"

19 września
godz. 11.00-18.00

ogród WBP
ul. Piastowska 20


Liczba uczestników ograniczona.
Obowiązują zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 774066449

 

Drodzy Czytelnicy,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami dotyczącymi organizacji imprez oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników spotkań odbywających się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i jej oddziałach, prosimy o wypełnianie specjalnych ankiet.

Ankietę można wypełnić bezpośrednio przed spotkaniem (sugerujemy wcześniejsze przychodzenie na organizowane przez nas imprezy) lub już wypełnioną przekazać pracownikom biblioteki w momencie przyjścia na spotkanie.

Ankietę można pobrać TUTAJ.

Ważne, aby data na ankiecie odpowiadała dacie spotkania, na które Państwo się wybierają.

Przypominamy, że na terenie Biblioteki obowiązuje zasłanianie nosa i ust maseczką lub chustą oraz dezynfekowanie rąk przy użyciu dostępnych dozowników.


DzienZHistoriaPlakat 1

 

 

 

 

Udostępnij