Koncert kwartetu saksofonowego Aureum - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Koncert kwartetu saksofonowego Aureum

Koncert plenerowy
KWARTET SAKSOFONOWY AUREUM

Wystąpią:
Viola Jank, Martina Stückle, Lukas Seifried, Johannes Weichinger (Austria)

21 czerwca 2021, godz. 18.00
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu
ul. Piastowska 20 - Ogród.

w ramach
21. Wiosny Austriackiej

we współpracy z
Austriackim Forum Kultury w Warszawie

 

Bezpłatne wejściówki dostępne będą najwcześniej 10.06. w Bibliotece Austriackiej w Opolu, pl. Piłsudskiego 5.
Rezerwacja miejsc: tel. 77 47 47 085 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Koncert może zostać odwołany w przypadku braku możliwości jego organizacji, niezależnych od organizatora.

 

Muzyka jest nieodłączną częścią kultury austriackiej, dlatego co roku podczas Wiosny Austriackiej odbywa się koncert w wykonaniu artystów z Austrii. Także w tym roku Biblioteka Austriacka planuje zorganizowanie koncertu w dniu 21 czerwca o godz. 18.00. W tym roku ma to być koncert plenerowy w ogrodzie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 20, gdzie jest już przygotowany specjalny namiot. W tym roku wystąpi austriacki kwartet saksofonowy Aureum w młodym, dynamicznym składzie, który bez ograniczeń porusza się między tradycją a nowoczesnością. Wszyscy czterej muzycy wnoszą do wykonywanego repertuaru swoje muzyczne preferencje, łącząc na najwyższym poziomie klasykę, jazz, standardy muzyki światowej i tradycyjną muzykę ludową. Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Austriackiego Forum Kultury w Warszawie.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale obowiązywać będą wejściówki (dostępne będą najwcześniej 10.06. w Bibliotece Austriackiej). Osoby zainteresowane udziałem w koncercie proszone są o śledzenie informacji na stronie internetowej Biblioteki Austriackiej w Opolu oraz na facebooku, gdzie będą zamieszczone aktualne informacje. Informacja dostępna będzie także w Bibliotece Austriackiej w Opolu przy pl. Piłsudskiego 5. Rezerwacja miejsc możliwa jest pod nr tel. 77 47 47 085 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępnij