Польська для українців / język polski dla Ukraińców - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Польська для українців / język polski dla Ukraińców

Увага!
Повідомляємо, що через велику кількість охочих ми тимчасово змушені призупинити набір нових учасників на курси адаптації польської мови.
Будемо регулярно інформувати вас щодо нових записів на веб-сайті www.wbp.opole.pl та на facebook.com/wbpopole
Створені групи залишаються незмінними.

Uwaga!
Informujemy, że w związku z dużą liczbą chętnych jesteśmy zmuszeni wstrzymać nabór nowych uczestników na zajęcia adaptacyjne z języka polskiego, do odwołania.
O nowych zapisach będziemy informować na bieżąco na stronie www.wbp.opole.pl raz na facebook.com/wbpopole
Dotychczas utworzone grupy pozostają bez zmian.

Запрошуємо дітей, підлітків та дорослих на курси адаптації польської мови для українців.

21 - 24 березня

Понеділок 16:00 Дорослі /молодь
середа 10:00 Дорослі /молодь
середа 17:00 Дорослі /молодь
четвер 11:00 Дорослі
четвер 17:30 Дорослі /молодь

УВАГА! Осіб, що мали заняття в середу 16 березня о 17:00 з Тамілою, запрошуємо в понеділок 21.03 о 17:00

ul. Piastowska 20 (Pałacyk)

При необхідності можлива організація додаткових заходів.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kurs adaptacyjny języka polskiego dla Ukraińców.

21-24 marca

Poniedziałek 16:00 dorośli/młodzież
Środa 10:00 dorośli/młodzież
Środa 17:00 dorośli/młodzież
Czwartek 11:00 dorośli
Czwartek 17:30 dorośli/młodzież

UWAGA! te osobym, które miały zajęcia w środę 16 marca o 17:00 z Tamilą zapraszamy również w poniedziałek 21 marca o godz. 17:00.

ul. Piastowska 20 (Pałacyk)

W razie potrzeby istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych wydarzeń.