Spotkanie z Anną Matusiak-Rześniowiecką 21.11.2023 - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie z Anną Matusiak-Rześniowiecką 21.11.2023

Anna Matusiak ¬– wieloletnia dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. Absolwentka filologii polskiej i teatrologii, wykładowczyni dziennikarstwa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji we Wrocławiu oraz w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Trenerka wystąpień publicznych, wolontariuszka w szpitalu psychiatrycznym, co jest związane z planami podjęcia studiów psychologicznych. Szerokiej publiczności znana z wystąpień w telewizji, zwłaszcza jako prowadząca dziesiątki gal, koncertów, wydarzeń i konferencji. Felietonistka, autorka książek: Skazane. Historie prawdziwe, Molestowane. Historie bezbronnych, Kiedy się pojawiłeś, Splątana, Osadzona, Zanim powiesz TAK (t. 1 i 2), Naznaczona, Antyerotyk, Zemsta byłych żon.

Spotkanie realizowane w ramach wniosku "Spotkania z literaturą", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
logo mkidn 2023 small

21 listopada 2023
godz. 13:00
Namiot w ogrodzie WBP, ul. Piastowska 20

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij