Wystawa "Ślady emocji" - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Wystawa "Ślady emocji"

Wystawa „Ślady emocji” jest częścią zadania „Biblioteka pełna emocji edycja 2024”, którego realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt stanowi kontynuację działań z ubiegłego roku, które w dużej części poświęcone były tematyce psychoedukacji.

Wystawa to pokłosie warsztatów artystycznych odbywających się w ramach Artystycznego Klubu TEKA prowadzonych przez pracowników WBP w Opolu. Zaprezentowane prace są plastycznym zapisem swobodnej ekspresji emocji uczestników warsztatów.
Wystawę będzie można zwiedzać do 31 lipca.

Wystawa zrealizowana w ramach wniosku ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pasek.jpg

Udostępnij