3. Festiwal Kultur i Języków Świata - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

zapraszamy do naszych wypożyczalni - głównej oraz oddziałów.

W wypożyczalniach zostały utworzone oddzielnie strefy zwrotu księgozbioru i wypożyczeń.

Na terenie biblioteki trzeba przebywać w maseczkach ochronnych. Czytelnicy mają zapewniony dostęp do płynów dezynfekcyjnych.


Wyszukaj wydarzenie

3. Festiwal Kultur i Języków Świata

15.06.2019 14:00 - 20:00

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu baner

zaprasza na

 

3. Festiwal Kultur i Języków Świata

W trakcie festiwalu czytelnicy będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach, m.in.: spotkaniu autorskim, koncercie zespołu grającego muzykę reggae, spotkaniach nazwanych „Przy stoliku z Anglikiem, Francuzem, Hiszpanem…”, czyli rozmowach z obcokrajowcami, m.in. na temat zwyczajów i kultury różnych krajów, tradycji kulinarnych, narodowych specjałów. Spotkają się także z wolontariuszami współpracującymi z Biblioteką Obcojęzyczną WBP. Będzie też miejsce dla księgarń językowych.

Zapraszamy na błonia WBP!

Festiwal odbywa się w ramach projektu „Kalejdoskop językowo-kulturowy”, proponującego cykl imprez pozwalających poszerzyć wiedzę o językach, literaturach i kulturach państw różnych stron świata.

Projekt „Kalejdoskop językowo-kulturowy” realizowany jest dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Opolskiego.

plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 logoMKiDN

 

 

 

Wspfinansowane przez Samorzd Wojewdztwa Opolskiego

Udostępnij